česká verze english version

 
231887

A k t u a l i t y   2 0 0 8

7. 12. DVA PEJSCI JSOU JEŠTĚ VOLNÍ!!! Dnes jsme si udělali radost a zajeli jsme se kouknout na Archieho a Ininy štěňátka. Byli jsme nadšení. Štěňátka jsou opravdu krásná. Plaví mají nádherné černé čumáčky, čzn mají vybarvené všechny znaky, jsou zdraví, hraví a taky žraví. Po dobrém jídle a správné bitce se sourozenci, usínají na sobě a jsou k sežrání. Jsou zvyklí na lidi, děti, dokonce i na česání. Vypadají velmi nadějně, jak exteriérově, tak povahově. Nezapřou geny svých skvělých rodičů. Kdo rozmýšlíte nad koupi plavého nebo i čzn pejska, neváhejte a kontaktujte p. Honzkovou na tel. č. 603 545 637.
štěňátka Archieho a Inyštěňátka Archieho a Iny

štěňátka Archieho a Iny

Čerstvá miminka - potomci Iny a Archieho

9. 11. ARCHIEHO ŠTĚŃÁTKA UŽ JSOU NA SVĚTĚ!!! Včera se v chovatelské stanici Od Jičínky narodilo 8 stěňátek, z toho 2 plavé fenečky a 6 pejsků, z toho 3 plaví a 3 černoznakatí. Hrdý otec Archie stihl ještě před tím udělat stopařskou zkoušku. Moc gratulujeme!!! Ině z Páralovy zahrady - matce štěňátek také a přejeme jí zdravé, silné a hodné děti, hodně trpělivosti přijejich výchově a majitelům hodně energie a radosti. Vybavil se mi jeden citát: "ten kdo říká, že se štěstí nedá koupit, zapomněl na štěňátka." Zájemci o "štěstí", volejte 603 545 637.

20.10. Bianka bude opět babičkou, ARCHIE BUDE OTCEM!!! Archie bude otcemTak už je to jisté, v chovatelské stanici Od Jičínky se Ině z Páralovy zahrady narodí Archieho potomci. Předpokládaný porod je 7.11. a předpokládaný odběr 31. 12. Zájemci mohou volat na tel. č. 603 545 637.

 

 

 

6.10. Hezkého počasí jsme využili k procházce a taky k focení. Bianka měla dnes 8 let a 5 měsíců, Bery 3 roky a 4 měsíce a 10 dnů, Gabi 8 měsíců a 11dnů. Všem třem to krásně dohromady slušelo.

zleva Bery vážná, Gabi veselá, Bia si nevšímáBery a Bia se tváří důstojně, Gabi si focení užívá

sbližování

5.10. Léto uteklo, naše štěňata v červnu slavila, Ačková 5 let, Béčka 3 roky. Dostali jsme krásné fotky a dopis od majitelů Ginger- Aranky ze Švýcarska. Podle jejich slov je přátelská, poslušná, ochotná se stále učit a cvičit,a miluje plávání. Pak se nám ozvala paní od Barta a potěšilo nás, že o něm napsala, že je poslušný kamarád, dobrý hlídač a velký mazel, stále temperamentní. Od Archieho jsme dostali pozdrav z dovolené, ten si užíval na Elbě. A nejen to, zúčastnil se tam i místní výstavy a skončil na 3. místě. Dále jsme zjistili, že naše vnoučátka od Kouzelného jezera už mají za sebou svod, takže dodatečně gratulujeme. A jak to tak vypadá, Bianka bude zase babičkou. Jakmile to bude na 100 procent napíšu podrobnosti.

Anabela z Rajského kopce a její Ačková štěňata Kouzelné jezero před rokemPozdrav Archieho z dovolené

Archie v moři (to je život!)

7.6. Ariana z Rajského kopce 31. 5. úspěšně složila zkoušku ZOP. A to úspěšně opravdu platí, protože dostala 100 bodů a byla vyhlášená jako nejlepší pes toho dne. Moc gratulujeme Ariance a hlavně její majitelce, která ji tak perfektně připravila. Holky, jste skvělé!!!

ArianaAriana miluje svou rodinu

Ariana

29.4.2008 - po dlouhé odmlce se musíme pochlubit úspěchy našeho ARCHIEHO. Ten získal 29. 3. na Mezinárodní výstavě v Katovicích CAC, CACIB a dokonce i BOB. Výborně se mu dařilo i na výstavě v Ostravě 13. 4., kde dostal V1, CAC, národní vítěz. Moc mu gratulujeme a děkujeme jeho majiteli, že tak úžasně reprezentuje naši chovatelskou stanici, teď, když my máme trochu jiné starosti a na výstavy nám nezbývá čas.

ArchiDůvod naší neúčasti na psích akcích - naše nejmladší dcera Gabriela

Já a moje holky, zleva Bianka, Gabrielka, Berynka a Izabelka


  
web © 2005-24 MM Sound & Global Net