česká verze english version

 
168266

A k t u a l i t y

19. 5. 2019 - DIANKA JE CHOVNÁ!!! 27. 4. absolvovala bonitaci v Praze, stejně jako její sestra DARK BEAUTY a stejně jako její sestry DORIS a DAISY, které už to zvládly o rok dříve v Chropyni. Další obrovskou novinkou je, že DORIS se už stala maminkou - A vrh Angie Crystal. DARK BEAUTY se zúčastnila Speciální výstavy hovawartů na Knižecím Rybníku a dostala známku Výborná. ELFÍCI tento týden oslavili 2. narozeniny. EDGAR, ELIÁŠ, ERICH a EMILY mají za sebou svod mladých a EMILY také rentgen kyčlí s tím nejlepším výsledkem. EMILY se chystá v červnu na výstavu, tak budeme držet palce. CÉZAR se stal několikrát otcem, takže máme vnoučátka v Německu - vrh C a D Hovawarte vom Heidschnuckenhof a brzy budou i v Belgii :-).
DiankaDeboraDark Beauty Cora
Doris a jeji miminkaEdgar 2 rokyCézar


8. 4. 2018 - NVP Ostrava se nám povedla :-)! DIANKA získala V1, CAC, DAISY z Rajského kopce V3 a EDGAR V2. Dianka má krásný posudek: silná kostra, výborný stav, pěkná samičí hlava, výborný hrudník, výborné zaúhlení končetin, pevný energický pohyb.
Daisy a DiankaDianka - běh20180409-Daisy - krásná holčička


4. 2. 2018 - DUO CACIB Brno - DIANKA a její mladší brácha EDGAR se zúčastnili mezinárodní výstavy. Pan rozhodčí Dr. Roberto Schill jim oběma napsal hezký posudek a ohodnotil je známkou VN1 pro Edgara ve třídě dorostu a V3 pro Dianku v mezitřídě.
EdgarDiankaDiana


25. 11. Dianka absolvovala RTG kyčelních kloubů i loktů: výsledky DKK A/A, DKL 0/0 nám udělaly obrovskou radost!!! A minulý týden vyrazila se svým tátou Amarem na výcvikový víkend :-).
DiankaDiankaDianka


4. 8. Všichni ELFÍCI už jsou ve svých nových domovech. Enzo tedˇ bydlí v Jižních Čechách, Eliášek kousek od Olomouce :-). Jsem štˇastná, že od jejich páníčků dostávám zprávy a fotky a vím, že se jim daří dobře a nové rodiny je milují ♥. Moc se těším, až dostanu Průkazy původu a rozvezu je všem a budu si je moct zase pohladit a pomazlit se s nimi.

7. 7. Naše psí smečka se zmenšuje, ale ENZO a ELIÁŠ JSOU STÁLE VOLNÍ!!!. Jsou to krásní, černoznakatí kluci s hezkým vybarvením znaků, hraví, mazliví, váží kolem 7 kg :-).
Edmond už rodinu našel a Erny bude bydlet na Slovensku. Emily a Elza už posílají fotky ze svých nových domovů a stejně tak Edward. ENZO a ELIÁŠ jsou taky připraveni a moc se těší na své nové majitele a rodiny. Za péči a lásku se jim odvděčí také láskou a oddaností, navíc hlídáním a děláním společnosti :-).
EnzoEliášEliáš


30. 6. ELFÍCI - mají za sebou očkování, čipování i KONTROLU VRHU. Poradkyně chovu je zhodnotila takto: pěkná, čilá, rozverná štěňata, vyrovnaný vrh bez kýl, paspárek a změn na ocase, nůžkový skus, pigmentace černá. I pan doktor - veterinář chválil ELFÍKY, že jsou to pohodová a hodná štěňata. Což my samozřejmě víme a pro ty naše kluky ušaté :-) EDMONDA, ENZA, ELIÁŠE a ERNESTA stále hledáme hodné páníčky. S výchovou pomůžeme a během prázdnin můžeme i pohlídat.
ErnestEliášEliáš
EdmondEdmondEnzo


21. 6. ELFÍCI už mají 5 týdnů. EDMOND - plavý, ENZO, ERNEST a ELIÁŠ - černoznakatí kluci zatím hledají své páníčky. Jsou to krásní, zdraví, hraví hovawartíci, u kterých předpokládáme vyrovnané povahy a krásný exteriér - po mamince Brendě a po jejich úspěšném tatínkovi AIK CARPATHIA HEART, C.I.E., CH. IHF, CZ, AT, PL, SK, zk. IPO1, ZM, BH.
Edmond, Edgar a černoznakáčEnzo a Erich 5 týdnů se pusinkujíEliáš
EdmondEdmondEnzo


9. 6. Elfíci - jak říkáme éčkovým štěňátkům rostou jako z vody, Tento týden začali dostávat i granulky a moc jim chutnají. Začínají si spolu hrát a bojovat, objevovat nová místa v garáži i na zahradě, ale stejně tak milují být u mámy. A moc rádi se taky mazlí s námi :-).
Krmení štěňátek venkuVrh EErny z Rajského kopce :-)


29. 5. Ečková štěňátka mají 2 týdny, otevírají očka, snaží se chodit, sedat, dokonce i štěkat :-). Největší pejsci váží kolem 1,5 kg, Uvolnila se rezervace, takže máme volné černoznakaté pejsky i plavé :-).
Vrh EVrh EVrh E


15. 5. se narodila ÉČKOVÁ ŠTĚŇÁTKA !!!
Brenda (Berry z Císařského údolí) a Aik Carpathia Heart se stali rodiči 9 krásných hovawartíků.

Máme 7 pejsků: 3 plavé a 4 černé se znaky a 2 fenečky: 1 plavou a 1 černou se znaky.
Vrh EVrh EVrh E


S velkou radostí oznamujeme, že očekáváme štěňátka!!!
Předpokládaný termín porodu 14. 5. 2017.
Hrdí rodičové Berry z Císařského údolí a Aik Carpathia Heart.
Vrh E

13. 5. 2017 - Speciální výstava hovawartů Knížecí rybník - Dianka získala V1, CAJC a BOJ -
Nejlepší mladý hovawart!!! Máme obrovskou radost a moc děkujeme Nicol Vendelínové, která tyhle tituly s ní vyběhala. Zároveň gratulujeme Amarovi Carpathia Heart, tatínkovi Dianky, k získání známky V3 ve třídě vítězů a Aikovi Carpathia Heart, tatínkovi našich E-štěňátek, k získání titulu BOB - Nejlepší pes výstavy.
AmaroDiana z Rajského kopce a AmaroDiana


22. 4. D - vrh se zúčastnil Svodu mladých v Chropyni. 7 z 9 štěňátek zde přijelo a absolvovalo svod. Jejich majitelům moc děkujeme za takovou účast a gratulujeme!

Vrh D

16. 4. se konala Mezinárodní výstava psů v Praze a naše Dark Beauty se krásně umístila a získala známku V2 od paní rozhodčí G.Ridarčíkové. Moc gratulujeme naší černé krasavici :-)!!!
9. 4. se konala Národní výstava psů v Ostravě a naše Dianka a její sestry Doris a Daisy se jí zúčastnily. S výsledky jsme velmi spokojeni: Doris z Rajského kopce V2, Diana z Rajského kopce V4 a Daisy dostala také výbornou od pana rozhodčího MVDr. Piskaye.
Moc gratulujeme naší krásné blondˇaté Doris i rozkošné černoznakaté Daisy.
Tři sestry :-) - zleva Daisy, Diana a Doris z Rajského kopceDark Beauty z Rajského kopceDiana z Rajského kopce


Další aktuality
 

  

web © 2005-19 MM Sound & Global Net
 |  eurobreeder.com